Tiskové stroje

FlexON využívá pro tisk samolepících etiket špičkové tiskové stroje značek Nilpeter a Gallus. Jako vůbec první v České republice jsme instalovali moderní tiskový stroj Gallus RCS 330, který je vlajkovou lodí tohoto proslulého švýcarského výrobce.

Tiskový stroj Gallus RCS 330 Tiskový stroj Gallus RCS 330

K tisku používáme

  • flexotiskové stroje dánské firmy Nilpeter o maximální šířce tisku 330 mm, s využitím UV i vodou ředitelných barev, s možností eliminace, tisku do lepu, laminace, řezání do archů, horké i studené ražby a s maximálním počtem 8-mi barev.
  • flexotiskové stroje švýcarské společnosti Gallus s maximální šíří tisku 330 mm, s využitím UV barev, s možností eliminace, tisku do lepu, laminace, rotačního sítotisku, horké i studené ražby, s maximálním počtem 9-ti barev a možností potisku flexibilních obalů a tuben laminátu.

K finalizaci výroby využíváme řezací a převíjecí stroje kanadské firmy Rotoflex. Jeden z těchto strojů je navíc vybaven vysekávací stolicí pro výrobu tzv. bianco etiket a další ze strojů je vybaven žiletkovým rozřezem s elektronickou regulací pro zpracování obalových folií. Na řezání flexibilních obalů a nejen těch navíc disponujeme moderním řezacím strojem italské firmy Prati, který je vybaven i zařízením pro kontrolu kvality tisku.

Všechny naše tiskové stroje jsou vybaveny inspekční kamerou pro kontrolu tisku a elektronickým hlídáním soutisku.